O nas

RED jest firmą rodzinną świadczącą usługi w zakresie budowy kominków od 1999 roku.Przez te wszystkie lata działalność związana jest z ogrzewaniem.
Zbudujemy kominek który zapewni Twojemu wnętrzu niepowtarzalny klimat i charakter.

Obudowy powstają z naturalnych materiałów:

  • trawertyn
  • granit
  • marmur i inne
  • awangardowe obudowy ze szkła i stali nierdzewnej.

W naszej ofercie są praktycznie wszystkie rodzaje kominków – tradycyjne, rustykalne, stylowe kominki marmurowe, portale kominkowe, drewniane portale, nowoczesne obudowy.

Jeżeli nie ma jeszcze takiego kominka zbudujemy go tylko u Ciebie. Wykonujemy kompleksową usługę od fazy projektu naszego lub klienta do końcowego efektu.

Większość realizacji jest budowana od podstaw u klienta i u nas możesz zmienić projekt w trakcie realizacji i mieć bezpośredni wpływ na ostateczny kształt i wygląd.

Zajmujemy się również regeneracją i modernizacją kominków już istniejących oraz dystrybucją gorącego powietrza DGP.

Dodatkowo wykonujemy prace kamieniarskie schody, parapety, blaty kuchenne , łazienkowe i inne elementy z kamienia naturalnego.

Ponad 10 lat budowy kominków pozwoliło na zdobycie ogromnego doświadczenia jednak jesteśmy otwarci na nowe technologie i materiały nieustannie wzbogacając swoją wiedzę fachowymi szkoleniami i literaturą. Potwierdzeniem są nasze realizacje wykonane u klientów zamieszczone w galerii.

Sprawdź naszą ofertę:
kominki rzeźbione
kominki nowoczesne
kominki kaflowe
kominki rustykalne
regeneracja i modernizacja kominków
Dystrybucja gorącego powietrza (DGP – rozprowadzenie ciepła)

Czekamy na Twój kontakt!

Szukasz wykonawcy kominka?

Zadzwoń teraz: 604 470 713

Szukasz zdjęć kominków?

Sprawdź nasze realizacje!