Kominki kaflowe

Kafle to podstawowy materiał stosowany od wieków przy budowie pieców. Obecnie jednak może bardziej niż kiedyś potrafimy dostrzec ich walory estetyczne. Nawet z pewnym rozżaleniem wspominamy stare piece i babcine kuchnie kaflowe, ale przecież możemy je również mieć w swoim domu.

Kominek kaflowy jest żródłem ciepła promieniującego do najdalszych zakątków pomieszczenia. Początkowo były to paleniska otwarte. Obecne kominki kaflowe łączą cechy tradycyjnego pieca z techniką grzewczą najnowszej generacji.

Różnorodność wzorów kafli oraz kształtek takich jak gzymsy, portale, półki, narożniki, umożliwiają odpowiedni dobór do każdego pomieszczenia i stworzenie oczekiwanego stylu. Kafle charakteryzują się wysoką zdolnością akumulacji ciepła.

Wykonujemy kominki zarówno z kafli polskich producentów jak i zagranicznych. W ofercie są również kominki budowane z kafli produkowanych w manufakturach ukraińskich i białoruskich dla klientów zainteresowanych wyrobami o unikalnych wzorach wykonywanymi ręcznie tradycyjnymi metodami.Bogata kolorystyka zadowoli każdego klienta.

Kominek kaflowy jest to wciąż relatywnie tanie żródło ciepła.

Sprawdź inne elementy naszej oferty:


Kominki Kaflowe - galeria 

Czekamy na Twój kontakt!

Szukasz wykonawcy kominka?

Zadzwoń teraz: 604 470 713

Szukasz zdjęć kominków?

Sprawdź nasze realizacje!